6 כלים לחקר מילות מפתח באדיבות י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ

יונ 30, 2023

אין דבר חשוב יותר ממחקר מילות מפתח כדי להזניק את האתר שלכם קדימה. זה תחום מורכב שדורש ניסיון והשקעה ובלי לעמיק בתחום קשה מאד להצליח בג'ונגל הגדול של האינטרנט. בחירה במילות מפתח לא מדויקות יכולה לעלות כסף רב ועל כן כדאי מאד לפנות למומחים בתחום שיודעים איך לעשות את זה נכון. י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ ידעו לכוון אתכם בעולם הזה של מנוע החיפוש של גוגל ובחירת מילות המפתח הנכונות לפרסום העסק שלכם.

ישנם כמה וכמה כלים מצוינים שיכולים לעזור לכם במחקר מילות המפתח. כאן למטה תוכלו למצוא 13 כלים שהשימוש בהם לא עולה כסף והם יוכלו לעזור לכם להבין מה הכיוון בו עליכם ללכת כדי לשים את העסק שלכם במקום הנכון:

י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ: מספר כלים מומלצים לשימוש כדי להזניק את העסק קדימה

  1. – AnswerThePublic זה כלי שמבוסס על פעולת ההשלמה של גוגל בשורת החיפוש. הוא מוסיף מילות קישור, מספרים, שימוש באותיות, מילות שאלה ועוד ומאפשר לך ליצור רעיונות חדשים לביטויים או למילות
  2. – Google Keyword Planner כלי פופולרי מאד לחקר מילות מפתח שהטובים בתחום משתמשים בו. תוכלו להכניס למערכת מילות מפתח ולקבל הצעות נוספות בסגנון יחד עם סטטיסטיקות, הערכה לנפח הטראפיק שהצירוף יקבל, מחיר להקלה, צפי חיפושים חודשי ועוד. בשביל להשתמש בכלי הזה צריך שיהיה ברשותכם חשבון גוגל אדס פעיל.
  3. SEOStack Keyword Tool – זהו תוסף דפדפן כרום שמציע מילות מפתח ממנועי החיפוש המובילים. הוא מציע לכל מילת מפתח עד 400 מילים או ביטויים. יש בו גם אפשרויות שכוללות אותיות, מספרים ועוד.
  4. Ahrefs’ Keyword Generator – זהו כלי מוגבל יותר מגרסתו בתשלום אך הוא עדיין מציע לא מעט רעיונות טובים למילות מפתח. יש בו הרבה אפשרויות באנגלית, וגם בעברית הוא לא רע. אם תרצו להפיק את המירב מכלי זה כדארי שתשקלו לשלם כסף.
  5. Bing Keyword Planner – זהו כלי שמתמקד בעיקר במנוע החיפוש של גוגל. הכלי מציע נתונים סטטיסטיים רבים וחשובים. אפשר להגדיר את החיפוש לפי פרק זמן או אזור ושפת חיפוש. בשביל להשתמש בכלי עליכם לפתוח חשבון במיקרוסופט (כן כן).
  6. Google Trends – זהו שירות מוכר ואהוב של גוגל שאינו קשור רק למחקר של מילות מפתח אך הוא מאפשר בדיקה של פופולריות של מילים ומושגים ועוזר להשיג הערכה של הצלחתם. שימוש בכלי זה יאפשר לכם להישאר מחוברים למה שמתרחש בעולם כרגע.

כדי להצליח לקדם את העסק שלכם מומלץ לבחור באנשי מקצוע, כמו י.ע.ר רום מרקטינג בע"מ, שהם בעלי ניסיון בקידום אתרים באינטרנט.