מוניות הדר לוד בע"מ תל אביב | נוסדו בקום המדינה – 1948

אוג 8, 2023

https://www.hadartaxi.com
להזמנות טלפוניות:
03-9711103
מוניות לשדה התעופה נתב"ג

מוניות הדר לוד לנתב"ג המקורי – תחנת המוניות הגדולה ביותר בארץ.

נוסדה בקום המדינה 1948 (זהירות ממתחזים!)

תחנת המוניות הוותיקה בארץ, מוניות הדר לוד בע"מ תל אביב, נוסדה בקום המדינה בשנת 1948, ועד היום שירתה נאמנות לקוחות בכל הארץ אשר הזדקקו לשירותים מגוונים מאוד. החל מהסעות נתב"ג עבור אנשים פרטיים, דרך הסעות VIP ועוד, מוניות הדר נתב"ג המקורי מעניקים את רמת השירות הגבוהה בארץ.

כיצד קרה שקמו "מתחזים" לתחנת מוניות הדר נתב"ג המקורי?

במהלך השנים, השם "מוניות הדר נתב"ג המקורי" הפך לשם דבר. עד כדי כך שחברות מוניות רבות ברחבי הארץ החלו לכנות את עצמן מוניות הדר לוד בע"מ. זאת, בתקווה שהלקוחות יתבלבלו ויחשבו שמדובר באותה תחנת מוניות ותיקה כל כך. בפועל, קיימת רק תחנה אחת אשר מוגדרת בתור מוניות הדר נתב"ג המקורי – אותה תוכלו להזמין עבור כל סוגי שירותי ההסעות לנתב"ג, כולל מוניות פרטיות תל אביב נתב"ג 7\24.

הסיפורי מאחורי המותג שקמו לו מתחזים ברחבי הארץ – מוניות הדר לוד (1948)

בלי להרגיש בכלל או לדעת, רובנו בטוח הזמנו מתישהו מונית נתב"ג ת"א או מונית מכל אזור אחר בארץ, ואותה מונית נקראה מוניות הדר נתב"ג. אמה-מה, במקרים רבים לא ידענו שהזמנו חברה מתחרה לאותה תחנה מקורית מאז קום המדינה – הדר לוד בע"מ. בשונה מהמתחרים בשוק (שלא לומר מתחזים), מוניות הדר לוד היא תחנה מוניות אשר הוקמה בשנת 1948. תחנה זו הוקמה ע"י דור המייסדים של ישראל, כאשר חרטה על דגלה כבר בתחילת דרכה עקרונות שירות מאוד ברורים.

הוקמה במהלך מלחמת העצמאות מתוך אינטרס לאומי – הדר לוד בע"מ המקורי

במהלך מלחמת העצמאות של ישראל, חברת הדר לוד בע"מ נוסדה על מנת לענות על צרכי ההיסעים של כלל היישובים המתפתחים בארצנו. זאת, מתוך אינטרסים לאומיים מובהקים, ותוך הענקת שירות אשר ליומו היווה ועדיין בימינו מהווה חלק מהמרקם האנושי-ישראלי שלנו. באותם ימים של מלחמת העצמאות, העסקים אשר הוקמו למעשה נוסדו תוך קשיים כלכליים ואתגרים בלתי סופיים, כל זאת למען אידיאולוגיה. ואידיאולוגיה זו מלווה את חברת מוניות הדר לוד בע"מ – עד היום.

מונית לבן גוריון במהירות ואמינות – מוניות הדר נתב"ג המקורי

מוניות הדר נתב"ג המקורי מספקים לא רק שירות ואמינות ברמה הגבוהה בארץ, אלא גם שירותי הסעות נתב"ג לכל סוגי הצרכים. את השירות היעיל התחנה מספקת באמצעות לא פחות מאשר 500 מוניות, כאשר החזון המוביל את החברה כולל את הערכים הבאים:

  • שירות מופתי וללא דופי המסופק ע"י נהגים אדיבים ומקצועיים.
  • ניקיון מופתי בכל אחת ממוניות התחנה.
  • הקפדה על תחזוקת כלל המוניות ברמה הגבוהה ביותר
  • עמידה בכלל תקנות משרד התחבורה והרישוי
  • שירות מהיר והתייחסות לכל פנייה או חלילה תלונה.
  • שירות מוניות תל אביב נתב"ג 7\24.

מוניות הדר לוד בע"מ כיום – התחנה הגדולה במדינה (זהירות ממתחזים!)

לאחר שצלחה אין ספור אתגרים וקשיים קיומיים אמיתיים אשר נגעו לקיומה של ישראל עצמה, חברת מוניות הדר לוד בע"מ (1948) הפכה במהלך השנים לחברת המוניות הגדולה ביותר בארץ. כיום, חברה זו מחזיקה יותר מ-500 מוניות לכלל צרכי ההיסעים, כולל מוניות תל אביב נתב"ג 5 – 6 מקומות. אם אתם צריכים מונית גדולה לנתב"ג 7\24, חברה זו היא המענה הנכון עבורכם. אבל, וזה אבל מהותי, כפי שכבר ציינו, שימו לב שאתם אכן מזמינים את החברה הנכונה. זאת, משום שלחברת מוניות הדר לוד בע"מ קיימים לא מעט מתחזים אשר מנסים לרכב על שם המותג "מוניות הדר לוד".

כאשר נוסדת אימפריה – מנסים לחקות אותה

מוניות הדר נתב"ג המקורי, בתור האימפריה שהיא, מהווה מודל לחיקוי עבור חברות מוניות שונות ברחבי הארץ. וזאת הסיבה העיקרית שבגללה קמו לא מעט מתחזים ברחבי הארץ, אשר מתיימרים להעניק את אותה רמת השירות שחברת מוניות הדר נתב"ג המקורי, מעניקה. אם חמי רודנר אמר בזמנו "אימפריות נופלות לאט", אז אנחנו נגיד שאימפריות רק ממשיכות לצמוח ולגדול, וזאת בזכות הטכנולוגיות שבהן חברת מוניות הדר נתב"ג משתמשת.

טכנולוגיות משופרות להעלאת רמת השירות – מוניות הדר נתב"ג

אם הולכים אחורה על ציר הזמן, המייסדים של מוניות הדר נתב"ג יכלו רק לחלום על הטכנולוגיות שבהן החברה משתמשת כיום. עבור שיפור רמת השירות ללקוחות, כיום החברה משתמשת בטכנולוגיה של זימון מוניות לנתב"ג אונליין, כולל מענה אנושי במקרה של כל תקלה, שאלה, סוגייה וקושייה. בכל מקרה בו אתם צריכים סיוע, להזמין מונית לנתב"ג או לשאול שאלה מסוימת, תוכלו ליצור קשר 7\24 עם החברה.